آموزش طراحی لباس

بهترین طراحان مد و لباس دنیا

بهترین طراحان لباس در دنیا

گاهی تمام فروشگاه ها و مراکز خرید را برای بدست آوردن لباس مورد نظرمان جستجو می کنیم. اما نهایتا بدون هیچ نتیجه ایی به خانه بر میگردیم. اینجاست که طراحان مد و لباس متولد می شوند. طراحان لباس با درآمیختن رنگ ها و مدل های در ذهن شان به رویاهای شما تحقق می بخشند. از این رو است که ما آنها را در هر سن و اقلیتی و از هر قومیتی تحسین می کنیم.

قدیمی ترین و معروف ترین طراحان مد و لباس دنیا

  • طراح مد و لباس کالوین کلین طراح معروف برند CK : کالوین کلین کار خود را با یک مغازه کوچک در زمینه کت زنانه و مردانه در نیویورک آغاز کرد و در مدت کوتاهی توانست در صنعت مد و لباس جایگاه خود را پیدا کند. وی از بنیانگذاران مارک معروف CK می باشد. در سال 1968 وی این مارک را بنیان نهاد.
  • طراح مد و لباس تام فورد طراح برند گوچی: بنیانگذار طرح گوجی است. وی متولد تگزاس است. ابتدا به دلیل چهره اش قصد داشته است بازیگر شود اما متوجه علاقه اش به دنیای مد شد و طراحی لباس را به عنوان حرفه ی خود برگزید. فعالیت وی بیشتر در زمینه طراحی لباس مردانه، اکسسوری و لوازم جانبی است.
  • طراح مد و لباس کوکو شانل: وی یک طراح فرانسوی بسیار برجسته است. که با قاطعیت می توان گفت کمتر کسی با مارک معروف شانل آشنایی ندارد. وی طراح لباس های مجلسی است.
طراحان حرفه ایی

طراحان حرفه ایی: تام فورد، کوکو شانل و کالوین کلین

  • طراح مد و لباس والنتینو گاراوانی بنیانگذار برند معروف VALENTINO SPAS : همان طور که از نام این طراح لباس مشخص است ایشان یک طراح ایتالیایی هستند و بنیان گذار مارک معروف  VALENTINO SPAS. شهرت وی در طراحی لباس افراد مشهور است مانند:الیزابت تیلور، ژاکلین کندی، شاهزاده مارگارت. وی شخصی شناخته شده در مهد مد دنیا یعنی ایتالیا و پاریس است. در ایتالیا به عنوان یک شخص سلطنتی و در پاریس به عنوان طراح لباس برجسته. رنگ قرمز باز لباس های مجلسی با برند وی مشخصه مد در این شهرهاست.

مقالات مرتبط با طراحی لباس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *