این صفحه متعلق به سایت مجتمع فنی تهران نمایندگی سیدخندان می باشد که صرفا جهت کمک به دانش پذیران عزیز ایجاد شده است.

مجتمع فنی تهران نمایندگی سیدخندان به عنوان یکی از قدیمی ترین نمایندگیها پس از تغییر محل و مدیریت، از سال 1392 مجددا شروع به فعالیت کرد. مدیریت فعلی این نمایندگی بر عهده آقای رضایی است، ایشان از سال 1380 سابقه فعالیت مستقیم در مرکز مجتمع فنی تهران سعادت آباد داشته و به عنوان مدیر آموزش نمایندگی قلهک و نمایندگی لویزان (که دیگر فعال نیستند) حضور داشته است.
مجتمع فنی تهران پس از تاسیس در سال 1358 و شروع فعالیت در عرصه آموزش الکترونیک و بخصوص تعمیرات رادیو و تلویزیون، که در زمان خود از اهمیت بسزایی برخوردار بود، به تدریج وارد دنیای کامپیوتر شده و ابتدا با آموزش سیستم عامل داس (MS-Dos) آغاز کرد که از معروفترین کتابهای کامپیوتری آن زمان، می توان به کتاب ام اس داس دکتر سعید سعادت اشاره نمود. دکتر سعید سعادت صانعی هم اکنون در مقام مدیر عاملی مجتمع فنی تهران حضور دارند و شخصاً همچنان اداره امور اصلی و مدیریتی کل مجموعه را به عهده دارند.
از سال 1376 با گسترش روزافزون فعالیتهای آموزشی مجتمع فنی تهران، این مرکز جهت گسترش خدمات هر چه بیشتر خود، شروع به اعطای نمایندگی با شرایط هماهنگ نمود، که شمار این نمایندگیها هم اکنون به بیش از 60 واحد در سطح کشور و نزدیک به 10 نماینده در سطح تهران بزرگ می رسد. واحد امور نمایندگیهای مجتمع فنی تهران، واقع در ساختمان مرکزی (سعادت آباد) نقش مدیریت تمامی نمایندگیهای کشور را برعهده دارد، شرایط اخذ نمایندگی در سایت مرکزی مجتمع فنی تهران قابل مشاهده است. لازم به ذکر است مدیریت این واحد با جناب آقای افکاری است که از مدیران سابق نمایندگیها و عوامل مؤثر در توسعه نمایندگیهای مجتمع فنی تهران است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نمایندگی های مختلف مجتمع فنی تهران در کشور و تهران با شماره 0212729 با مرکز سعادت آباد مجتمع فنی تهران تماس حاصل فرمایید و یا به سایت مرکز مجتمع فنی تهران مراجعه فرمایید.

 

مجتمع فنی تهران نمایندگی سیدخندان

شعب مجتمع فنی تهران

در این جا سعی نموده ایم شما را در معرفی نمایندگی های مختلف شهر تهران و حومه یاری نماییم، شما می توانید با آگاهی از مشخصات کلی این مراکز آموزشی که در ذیل آمده است انتخاب بهتری داشته باشید.

1- مجتمع فنی تهران نمایندگی میرداماد

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مجتمع فنی تهران نمایندگی میرداماد می توانید با مرکز سعادت آباد مجتمع فنی به شماره 0212729 تماس بگیرید.

2- مجتمع فنی تهران نمایندگی نیاوران

برای آشنایی بیشتر در مورد مجتمع فنی تهران نمایندگی نیاوران پیشنهاد می کنیم با دفتر مرکزی سعادت آباد به شماره 0212729 در ارتباط باشید.

3- مجتمع فنی تهران نمایندگی سیدخندان

عمده فعالیت این نمایندگی اجرای دوره های نرم افزارهای فنی و مهندسی، وب و برنامه نویسی، شبکه و سخت افزار، کامپیوتر و ICDL، گرافیک و عکاسی،دوره های مالی و حسابداری، طراحی دوخت و دستیاری دندانپزشکی است. شعبه سیدخندان با موقعیت جغرافیایی مناسب که از هر نقطه تهران دسترسی دارد و همچنین وضعیت ساختمانی متناسب با زیربنای 900 مترمربعی فضای خوبی برای دوره های اشتغال زا و با گرایش فنی و مهندسی است. اشتغالزایی از طریق مهارت آموزی، کارآفرینی، ایجاد فضای آرام برای یادگیری دانشپذیران و خوش حسابی از شعارهای این نمایندگی است.
آدرس مجتمع فنی تهران نمایندگی سیدخندان: ضلع شمال غربی پل سیدخندان – نبش خیابان ارسباران (جلفا) – پلاک 18
شماره تلفن مشاوره و ثبت نام این مرکز : 02122868670

مجتمع فنی تهران سیدخندان

4- مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک

اطلاعات لازم در مورد این نمایندگی را می توانید از مرکز سعادت آباد مجتمع فنی به شماره 0212729 در تماس باشید.

5- مجتمع فنی تهران نمایندگی نارمک

برای دریافت اطلاعات مورد نیاز در رابطه با نمایندگی نارمک مجتمع فنی تهران پیشنهاد ما تماس با شماره 0212729 ساختمان مرکزی این مجموعه می باشد.

6- مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب

این نمایندگی از سال 1392 شروع به فعالیت نمود و با استقرار در یک ساختمان زیبا، بزرگ و با موقعیت جغرافیایی خوب در دپارتمانهای رایج مجتمع فنی به خوبی درخشید، مدیر مسئول این مرکز جناب آقای حسینی از مدیران قدیمی و موفق مجتمع فنی سعادت آباد است که تلاش و پیگیری مداوم ایشان زبانزد است، همچنین مدیر آموزش آن جناب آقای زارعی است. با توجه به تاریخ تأسیس و شروع به کار این مرکز رشد سعودی آن در زمینه آموزش بسیار قابل تأمل است. این نمایندگی در زمینه کامپیوتر و IT، حسابداری، برنامه نویسی و دوره های هنر و معماری بسیار توانمند عمل نموده است.

7- مجتمع فنی تهران نمایندگی تهرانپارس

این نمایندگی که سالها در موقعیت فلکه سوم تهرانپارس حضور داشته است هم اکنون مدتی است به نزدیکی چهارراه تیرانداز منتقل گردیده است، بهترین برآیند آموزشی این مرکز زبان انگلیسی است و البته در باقی دپارتمانها نیز فعال است مخصوصاً دپارتمان حسابداری، این مرکز نیز با توجه به مدیریت جناب آقای نجفی به عنوان یکی از مدیران خوپش اخلاق و متشخص ثبات و آرامش خوبی دارد. با توجه به محدوده اطراف این نمایندگی و وجود منازل مسکونی نسبتاً متراکم تمرکز دوره های آموزشی اکثراً به سمت دوره های اشتغال محور و جوان پسند است.

8- مجتمع فنی تهران نمایندگی قیطریه

این موسسه از سال 1393 و با حضور سه مدیر از ساختمان مرکزی یعنی آقایان دارابی، و ذوالنوریان افتتاح گردید و پس از دو جابجایی جغرافیایی اکنون یکی از نمایندگان فعال، کم حاشیه و متمرکز مجتمع فنی تهران است. این نمایندگی نیز سعی دارد در تمامی گرایشها فعالیت نماید.

9- مجتمع فنی تهران نمایندگی پیروزی

هر آنچه در مورد مجتمع فنی تهران نمایندگی پیروزی مورد نیاز شماست را می توانید با تماس با دفتر مرکزی سعادت آباد به شماره 0212729 کسب نمایید.

مجتمع فنی تهران شعبه سیدخندان

 

 

10- مجتمع فنی تهران – نماینگی شمال غرب

این نمایندگی با حضور دو تن از مدیران فعال و کاربلد مجتمع فنی سعادت آباد و در سال 1398 افتتاح گردیده و با توجه به منطقه ای که در آن واقع است می تواند نقش خوبی در آموزش غرب تهران داشته باشد.

آدرس این نمایندگی: شهرک گلستان، خ امیرکبیر، خ هاشم‌زاده، نبش قائم یازده – پلاک 88

شماره های تماس : 44739971 ، 44739961 ، 44739981

11- مجتمع فنی تهران – نمایندگی رودهن

نمایندگی رودهن جهت پوشش خدمات آموزشی مجتمع فنی تهران در حاشیه شرقی تهران از سال 1392 تاسیس گردید و همچنان با قدرت فعال است.

تلفن تماس:76508573 – 76508570

رودهن – بلوار امام خمینی – مقابل اتکا – شماره 1352

12- مجتمع فنی تهران – نمایندگی ورامین

این نمایندگی جهت اجرای دوره های آموزشی مجتمع فنی تهران برای ساکنین محدوده شهرستانهای قرچک و ورامین و پیشوا از سال 1396 شروع به فعالیت نموده است.

تلفن تماس:3628319136283494

ورامین ، میدان امام حسین ، بلوار باهنر، ساختمان مهر به شماره 346، طبقه سوم

13- مجتمع فنی تهران – نمایندگی پرند

از سال 1397 با هدف آموزش در دپارتمانهای مختلف مجتمع فنی تهران تأسیس و فعالیت نموده است.

تلفن تماس:56793716 – 56794954

تهران – اتوبان ساوه – شهر جدید پرند – میدان استقلال – بلوار جمهوری – برج سورن – واحد ۱۲۶

14- مجتمع فنی تهران – نمایندگی شهر قدس

از سال 1397 جهت آموزش در دپارتمانهای مختلف مجتمع فنی تهران تأسیس و فعالیت نموده است.

تلفن تماس: 46867771

این نمایندگی در بلوار امام خمینی شهر قدس واقع است.

15- مجتمع فنی تهران – نمایندگی شهریار

جهت کسب اطلاعات بیشتر مربوط به این نمایندگی لطفاً با ساختمان مرکزی و شماره تلفن 0212729 تماس حاصل نمایید.

16- مجتمع فنی تهران شعبه البرز

برای کسب اطلاعات موردنیاز در مورد این شعبه مجتمع فنی تهران، پیشنهاد ما تماس با 0212729 ساختمان مرکزی سعادت آباد است.

17- مجتمع فنی تهران ساختمان مرکزی

مدیریت نمایندگیهای کل کشور از هر جهت یعنی چه از بابت کنترل، و چه پشتیبانی محتوای آموزشی در این ساختمان اتفاق می افتد، دفتر مدیر عامل مجتمع فنی تهران جناب آقای دکتر سعید سعادت،دفتر امور نمایندگیها، دفتر مدیر کل آموزش، و همچنین کلاسهای آموزشی متعددی در این ساختمان واقع است.

 

دیگر واحدهای مجتمع فنی تهران

غیر از مراکز و شعب و نمایندگیهای گفته شده در بالا، واحد های دیگری نیز وابسته به مجتمع فنی تهران در فعالیتهای فرهنگی، انتشارات و غیره مشغولند که از مهمترین آنها دیباگران، فناوران و امور بین الملل است که در ذیل به آنها اشاره می کنیم.

مؤسسه فرهنگی هنری دیباگران تهران

این مؤسسه وابسته به مجتمع فنی تهران است که خود مستقلاً مجوز آموزش دارد و همچنین مجوز انتشارات دیباگران تهران نیز جزء قابلیتهای این مؤسسه است، تمامی امور چاپ و نشر کتاب مربوط به مجتمع فنی تهران از این کانال اجرا می گردد.

مؤسسه فناوران اطلاعات تهران

این مؤسسه صاحب مجوز دانشگاه علمی کاربردی فناوران اطلاعات تهران است که قسمت آموزش عالی مرتبط با مجتمع فنی تهران مربوط به این مؤسسه است. محل آن نیز در همان ساختمان مرکزی یعنی در سعادت آباد است.

دفتر امور بین الملل مجتمع فنی تهران

این دفتر مسئول همکاری در حوزه بین المللی بین مجتمع و مراکز آموزشی و دانشگاهی مختلف جهان است، از جمله این همکاریها می توان به قراردادهای، EMU، – Eastern Mediterranean University در قبرس، مؤسسه TAFE استرالیا، مؤسسه ITD کانادا، دانشگاه Box hill استرالیا، دانشگاه FHM  اشاره نمود، هم اکنون یکی از بهترین قراردادهای مجتمع با مراکز بین المللی پروژه مؤسسه سیتی اند گیلز انگستان (City & Guilds) می باشد. تعدادی از دوره های آموزشی در مجتمع فنی تهران با تایید این مرکز مدرک بین المللی این مؤسسه را نیز دارا می باشد.مدیریت این دپارتمان با آقای دارابی است.

204 دیدگاه برای “نمایندگی های مجتمع فنی تهران

 1. Avatar مهدیه حاجی لو گفت:

  سلام.چرا درمورد مجتمع فنی دارالفنون شهرری ننوشته بود؟

  1. کارشناس آموزش کارشناس آموزش گفت:

   باسلام خدمت شما دوست گرامی
   مجتمع فنی دارالفنون شهر ری جز شعبه و نمایندگی مجتمع فنی تهران نیست.

 2. Avatar Matin گفت:

  سلام میخواستم بدونم مجتمع فنی تهران در بحث برنامه نویسی در استان لرستان هم نمایندگی دارد؟

  1. کارشناس آموزش کارشناس آموزش گفت:

   باسلام خدمت شما دوست گرامی
   یک نمایندگی در خرم آباد هست لطفا برای کسب اطلاع از برنامه آموزشی با شماره 06633335506 تماس حاصل فرمایید.

 3. Avatar میثم یعقوبی گفت:

  با سلام من برای سئو ،امنیت و سایبر و شبکه،تست نفوذ ،پایتون می خواهم به عنوان استاد همکاری کنم.

  1. فاطمه پیری فاطمه پیری گفت:

   باسلام خدمت شما
   لطفا رزومه خود را به آدرس ایمیل mftsk18@gmail.com ارسال نمایید.

 4. Avatar zahra گفت:

  سلام نزدیک ترین شعبه ب نازی آباد کجاست

  1. کارشناس آموزش کارشناس آموزش گفت:

   باسلام خدمت شما دوست گرامی
   برای کسب اطلاعات از شعبه ها و نمایندگی های مجتمع فنی تهران لطفا با شماره 2729-021 تماس بگیرید.

 5. Avatar علی اکبر مخاطب گفت:

  با سلام من شغلم در زمینه دربهای اتوماتیک هست که واسه پیشرفت ارتقای شغلی نیاز به یادگیری اتوکد و زمینه تعمیر بردهای الکترونیکی دارم. میخواستم راهنماییم کنید کدوم یکی از شعبه هاتون اتوکد و الکترونیک داره و نزدیک ماست ضمنا من در منطقه 18 شهرک ولیعصر ساکن هستم

  1. کارشناس آموزش کارشناس آموزش گفت:

   باسلام خدمت شما دوست گرامی
   دوره اتوکد در مجتمع فنی تهران سیدخندان ارائه می شود و شما می توانید زمانبندی این دوره را از لینک زیر پیگیر باشید.
   https://www.mftsk.com/civil-architecture-training/architecture/
   برای دوره های الکترونیک هم شما می توانید به شعبه حافظ مجتمع فنی تهران مراجعه کنید.
   البته نزدیک ترین مجتمع فنی تهران به منطقه مسکونی شما مجتمع فنی تهران انقلاب هست.

 6. Avatar mahsa گفت:

  سلام. ببخشید نزدیک ترین شعبه به کریمخان کدام نمایندگی است؟

  1. کارشناس آموزش کارشناس آموزش گفت:

   باسلام خدمت شما دوست گرامی
   نزدیک ترین مجتمع فنی به محدوده کریمخان مجتمع فنی تهران سیدخندان می باشد .
   برای کسب اطلاعات از دوره ها می توانید با شماره 22868670-021 تماس بگیرید.

 7. Avatar میلاد گفت:

  با سلام و وقت بخیر
  آیا مدارک دوره شبکه شما برای استرالیا قابل قبول هست؟
  منظورم اینه که خیلی مورد تایید باشه اونجا و امتیاز حساب بشه
  سپاس

  1. کارشناس آموزش کارشناس آموزش گفت:

   باسلام خدمت شما دوست گرامی
   مدرک مجتمع فنی تهران در کشور استرالیا شناخته شده است و البته شما می توانید معادل مدرک مجتمع فنی تهران یک مدرک TIF استرالیا دریافت کنید که بتوانید برای آن کشور ارائه کنید.

 8. Avatar بهناز گفت:

  سلام خسته نباشید دوره کلاس بازیگری تئاتر هست .اگه امکانش هست خواهش میکنم راهنمایی کنید کدوم از نمایندگی مجتمع فنی هستش ؟این دوره شما دارین یانه ؟ممنون میشم جواب سوال منو بدین .

  1. کارشناس آموزش کارشناس آموزش گفت:

   باسلام خدمت شما دوست گرامی
   دوره بازیگری در مجتمع فنی تهران سیدخندان برگزار نمی شود برای کسب اطلاعات این دوره لطفا با شماره 2729-021 تماس بگیرید.

 9. Avatar خداداد نوشیروانی گفت:

  سلام -در شهر امل نمایندگی دارین؟

  1. کارشناس آموزش کارشناس آموزش گفت:

   باسلام خدمت شما دوست گرامی
   برای کسب اطلاع از شماره تماس های نمایندگی های دیگر مجتمع فنی تهران لطفا با شماره 2729-021 تماس بگیرید.

 10. Avatar محمد گفت:

  سلام
  من ساکن ورامین هستم در مورد دکوراسیون داخلی در ورامین شعبه دارید و کیفیت آموزشش در چه حدی
  اگر ندارید در این موضوع به ترتیب چندتا از شعبه هاتون معرفی کنید
  ممنون

  1. کارشناس آموزش کارشناس آموزش گفت:

   باسلام خدمت شما دوست گرامی
   مجتمع فنی تهران در ورامین نمایندگی دارد لطفا با شماره 02136283494 تماس بگیرید
   در صورتی که در این نمایندگی دوره دکوراسیون داخلی ارائه نشد می توانید با شماره 2729-021 تماس بگیرید.

 11. Avatar زیبا گفت:

  سلام وقت بخیر…من میخواستم بدونم دوره های دیجیتال مارکتینگ در کدوم شعب برگزار میشه با چندشعبه تماس گرفتم نداشتند و اطلاعی هم نداشتند

  1. فاطمه پیری فاطمه پیری گفت:

   باسلام خدمت شما دوست گرامی
   برای کسب اطلاع از برگزاری دوره دیجیتال مارکتینگ در شعبه دیگر لطفا با شماره 2729-021 تماس بگیرید.

 12. Avatar زهرا گفت:

  سلام. ما در منطقه بیست و دو هستیم، مجتمع فتی توی هوانیروز بوده و جمع شده، کجا رفته و دیگه در این حوالی دیگه کجا هست؟

  1. کارشناس آموزش کارشناس آموزش گفت:

   باسلام خدمت شما دوست گرامی
   برای کسب اطلاعات از شعبه و نمایندگی های مجتمع فنی تهران لطفا با شماره 2729-021 تماس بگیرید.

 13. Avatar Nastaran گفت:

  سلام تو همدان هم شعبه دارید؟
  اگ شعبه دارید ی شماره تماس بگید لطفا

  1. کارشناس آموزش کارشناس آموزش گفت:

   باسلام خدمت شما دوست گرامی
   برای کسب اطلاعات از شعبه و نمایندگی های مجتمع فنی تهران لطفا با شماره 2729-021 تماس بگیرید.

 14. Avatar نوروزی مهر گفت:

  با سلام و عرض ادب

  ایا در اصفهان هم شعبه دارید ؟

  1. کارشناس آموزش کارشناس آموزش گفت:

   باسلام خدمت شما دوست گرامی
   برای کسب اطلاعات از نمایندگی های شهرهای دیگر لطفا با شماره 2729-021 تماس بگیرید.

 15. Avatar saeid گفت:

  سلام
  وقت بخیر
  میخواستم بپرسم توی شهر قم هم نمایندگی دارید؟

  1. کارشناس آموزش کارشناس آموزش گفت:

   با عرض سلام و وقت بخیر
   مجتمع فنی تهران بیش از شصت شعبه در سراسر کشور دارد
   و شهر قم هم دارای نمایندگی مجتمع فنی میباشد

 16. Avatar سارا گفت:

  سلام وقت بخیر
  میخواستم بدونم دوره های ساخت انیمیشن از مبتدی هم شما دارید؟یعنی کسی که بهتون مراجعه کنه و هیچی بلد نباشه میتونه حرفه ای بشه؟

  1. کارشناس آموزش کارشناس آموزش گفت:

   باسلام خدمت شما دوست گرامی
   در حال حاضر این دوره در مجتمع فنی تهران سیدخندان ارائه نمی شود لطفا با شماره 2729-021 تماس بگیرید.

 17. Avatar نسرين گفت:

  باسلامميخواستم بدونم در سنندج نمايندگي دارين ممنون

  1. کارشناس آموزش کارشناس آموزش گفت:

   باسلام خدمت شما دوست گرامی
   مجتمع فنی تهران یک نمایندگی در شهرکرد دارد لطفا با شماره 03833341611 تماس بگیرید.

 18. Avatar جواد گفت:

  سلام
  مجتمع فنی تهران درمشهد دارای نمایندگی می باشد???

  1. کارشناس آموزش کارشناس آموزش گفت:

   باسلام خدمت شما دوست گرامی
   مجتمع فنی تهران یک نمایندگی در سبزوار دارد لطفا باشماره 05144671610 تماس بگیرید.

 19. Avatar hana گفت:

  سلام خسته نباشید. ببخشید میخواستم بپرسم برای شرکت تو کلاس عکاسی دیجیتال باید از جلسه اول دوربین یاریم؟ اگه باید بیاریم میشه بگین چه مدل دوربینی نیاز میشه؟

  1. کارشناس آموزش کارشناس آموزش گفت:

   باسلام خدمت شما دوست گرامی
   اگر شما دوربین تهیه نگردید جلسه اول بدون دوربین تشریف بیاورید استاد مربوطه شرایط تهیه دوربین و نوع دوربین را کامل توضیح می دهند.
   اگر شما دوربین دارید جلسه اول همراه خود بیاورید.

 20. Avatar zahra گفت:

  سلام من ازشهرستان میخوام بیام برای اموزش میخواستم بدونم خوابگاه برای دختران داره؟؟(

  1. کارشناس آموزش کارشناس آموزش گفت:

   باسلام خدمت شما دوست گرامی
   مجتمع فنی تهران خوابگاه ندارد اما اطراف و نزدیک مجتمع فنی پانسیون و خوابگاه با قیمت مناسب وجود دارد.

 21. Avatar مهسا گفت:

  سلام، وقتتون بخیر
  من مدرک کارشناسی ارشد مهندسی IT از دانشگاه دولتی و با معدل بالا دارم ولی برای تخصص میخواستم در دوره های شبکه شرکت کنم.
  میخواستم بدونم آیا برای مهاجرت میشه روی مدرک شبکه مجتمع فنی تهران حساب کرد؟
  و اینکه کدوم شعبه رو پیشنهاد میکنید؟

  1. کارشناس آموزش کارشناس آموزش گفت:

   باسلام خدمت شما دوست گرامی
   دوره های شبکه صفرتا صد رو می توانید در مجتمع فنی تهران آموزش ببیند در هرنمایندگی که باشد فرقی نمی کند زیرا سرفصل و شهریه و سطح کیفی یکسان است.
   مدرک مجتمع فنی تهران یک مدرک داخلی و ایرانی است برای ارائه به خارج از کشور شما باید آزمون های بین المللی بدهید و مدرک آن را کسب کنید.

 22. Avatar لیلی گفت:

  با سلام من قصد شرکت در دوره ی اتوکد دو بعدی در نمایندگی شهریار را دارم میخواستم ببینم امکانش هست که شهریه رو به صورت قسطی پرداخت نمایم ؟ ممنونم از راهنمایی شما

  1. کارشناس آموزش کارشناس آموزش گفت:

   سلام خدمت شما دوست گرامی
   لطفا با نمایندگی شهریار تماس بگیرید.
   65250160

 23. Avatar محمد گفت:

  سلام، شعبه ی نزدیک به جنت آباد هم دارید؟؟؟
  و اینکه رشته ی تعمیرات موبایل هم دارید؟؟

  1. کارشناس آموزش کارشناس آموزش گفت:

   سلام به شما دوست گرامی
   برای کسب اطلاعات از مرکز مجتمع فنی تهران با شماره 2729-021 تماس بگیرید.
   دوره تعمیرات موبایل هم در مجتمع فنی تهران برگزار می شود البته در شعبه حافظ

 24. Avatar محمد رضا گفت:

  شهریه ها ماهیانه است یا فصلی

  1. کارشناس آموزش کارشناس آموزش گفت:

   سلام خدمت شما دوست گرامی
   اگر شما بخواهید به صورت اقساط پرداخت کنید می توانید ماهانه شهریه دوره را پرداخت نمایید.

 25. Avatar محمد رضا گفت:

  سلام میخواستم بدونم من که14 سالمه تو میرداماد میتونم تو کلاس های شما شرکت کنم

  1. کارشناس آموزش کارشناس آموزش گفت:

   باسلام خدمت شما دوست گرامی
   شما می توانید با در نظر گرفتن پیش نیاز دوره ها در دوره های مجتمع فنی تهران شرکت کنید.

 26. Avatar parsa گفت:

  با سلام میخواستم بدونم برای پرداخت شهریه های سنگین مانند طراحی وب (2200000) قسط بندی هم داره

  1. کارشناس آموزش کارشناس آموزش گفت:

   باسلام خدمت شما دوست گرامی
   بله شما می توانید شهریه را به صورت اقساط هم پرداخت بفرمایید.

 27. Avatar sera گفت:

  سلام وقتتون بخیر. خانواده من اصرار به لیسانس گرفتنم دارن ولی من مهارت برام مهم تر هست تا مدرک دانشگاهی، و همینطور اگه بخام لیسانس بگیرم یکسال عمرمو باید برای کنکور بذارم ک حتی شایدم سراسری قبول نشم ( قصدم از دانشگاه رفتن بورسیه گرفتن و مهاجرت هست) از طرفی هم رشته های هنری خوب توی دانشگاه ها تدریس نمیشه.. به نظرتون چیکار کنم؟ هیچ مشاوری کمکم نمیکنه و فقط دارم گیج تر میشم دانشگاه حتما باید برم؟یا میتونم از طریق مجتمع فنی اموزش ببینم و بعدا تو خارج تحصیل کنم؟

  1. کارشناس آموزش کارشناس آموزش گفت:

   سلام خدمت شما دوست گرامی
   برای رسیدن به هدفت برای بورسیه گرفتن و مهاجرت قطعا باید مسیر دانشگاه رو طی کنید
   دوره های که در مجتمع فنی تهران برگزار میشه معادل مدرک دانشگاه نیست این دوره ها مکمل دروس دانشگاه هستند و یک رزومه خوب برای ارائه به موقعیت شغلی چه در داخل و چه در خارج از کشور
   در واقع سطح دوره های که درمجتمع فنی تهران آموزش داده می شود در سطح بالا و کاملا کاربردی هست

 28. Avatar موسوی گفت:

  سلام میخواستم ببینم نزدیک ازادی هم نمایندگی دارین ؟

  1. کارشناس آموزش کارشناس آموزش گفت:

   باسلام خدمت شما دوست گرامی
   نزدیک ترین مجتمع فنی تهران به محدودا شما مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب هست.

 29. Avatar saeede گفت:

  سلام
  میخواستم بدونم اگر دوره اموزشی رو جای دیگه گذرونده باشی میتونی ازمجتمع فنی تهران مدرک بگیری یاباید همونجا دوره اموزشی رو بگذرونی وبعدش مدرک بگیری؟
  درضمن اگر بخوای مدرکت رو خارج ازکشوراستفاده کنی باید از مجتمع بین المللی مدرک بگیری یا بقیه مجتمع های فنی تهران هم این مدرک رو بهت میدن؟

  1. Avatar کارشناس آموزش گفت:

   با سلام خدمت شما دوست گرامی
   مدرک مجتمع فنی تهران به داوطلبانی ارائه می شود که به صورت حضوری در دوره های آموزشی شرکت نموده باشند و حداقل نمره قبولی را در آزمون محک دریافت نموده باشند. مدرک مجتمع فنی تهران دو زبانه و قابل ترجمه است. جهت دریافت مدرک بین المللی پس از دریافت مدرک مجتمع فنی تهران باید به سعادت آباد ۰۲۱۲۷۲۹مراجعه نمایید.

 30. Avatar zahra kazemi گفت:

  سلام وقت بخیر
  دوره خیاطی ، دوره طراحی دوخت و دوره طراحی لباس هم دارین؟اگر بله کدوم مرکز مجتمع فنی تهران؟

  1. Avatar کارشناس آموزش گفت:

   با سلام خدمت شما دوست گرامی
   مجتمع فنی تهران در زمینه طراحی لباس بسیار فعال می باشد. در برنامه فعلی مجتمع فنی تهران که بر روی سایت هم قابل ملاحظه می باشد دوره طراحی لباس مقدماتی، دوره طراحی لباس پیشرفته، دوره طراحی دوخت مقدماتی و نقاشی روی پارچه آموزش داده میشود.

 31. Avatar eisa گفت:

  با سلام
  خواستم بدونم برای شرکت در دوره های شبکه، با توجه به اینکه ساکن شرق تهران هستم و شاغل، کدوم مجتمع فنی تهران رو بهم پیشنهاد میکنید؟
  با تشکر

  1. Avatar کارشناس آموزش گفت:

   با سلام خدمت شما دوست گرامی
   مجتمع فنی تهران نمایندگی سیدخندان در شرق تهران قرار دارد. این مجتمع فنی تهران از این رو که بیشتر داوطلبان دوره شبکه شاغل و دانشجو هستند. برنامه های دوره MCSE خود را طوری برنامه ریزی کرده است که متناسب با ساعت کاری آنها باشد. دوره های شبکه مانند دوره Network پلاس، دوره Installing and Configuring Windows 10 و سایر دوره ها به طور جامع و کامل و با حضور اساتید حرفه ایی در این زمینه خدمت داوطلبان آموزش داده می شود.

 32. Avatar محمد مددي گفت:

  سلام آیا مجتمع فنی تهران دوره تدوين و افتر افكت هم دارد ؟بعد از مبتدي تا پيشرفته؟و هزينه دوره افترافکت چه قدره؟

  1. Avatar کارشناس آموزش گفت:

   با سلام خدمت شما دوست گرامی
   مجتمع فنی تهران دوره های مختلف گرافیک از جمله دوره افترافکت را به صورت جامع و کامل برگزاری می نماید. البته شما میتوانید سرفصل دوره را با کلیک بر روی اسم دوره در سایت مجتمع فنی تهران ملاحظه فرمایید. دوره افترافکت روزهای شنبه دوشنبه ساعت 18 الی 21 با 78 ساعت آموزشی و شهریه 18,150,000 ریال از مورخ 25 خرداد آغاز می گردد.

 33. Avatar علی گفت:

  محدودیت سنی هم داره ؟

  1. Avatar کارشناس آموزش گفت:

   با سلام خدمت شما دوست گرامی
   اکثریت دوره های مجتمع فنی تهران محدودیت سنی ندارند اما بعضی از دوره ها نیازمند این می باشند که داوطلب دارای مدرک دیپلم باشد که در این صورت خودبه خود رنج سنی مطرح می گردد.

 34. Avatar شهرزاد گفت:

  سلام شعبه ای که با دانشگاه های کانادا و استرالیا و…فعالیت داره کجاست..

  1. کارشناس آموزش کارشناس آموزش گفت:

   با سلام خدمت شما دوست گرامی
   آموزش دوره ها در هر نمایندگی از مجتمع فنی تهران انجام می شود. پس از اینکه شما موفق به اخذ مدرک مجتمع فنی تهران گردید در صورت تمایل به اخذ مدرک بین المللی باید به مجتمع فنی تهران سعادت آباد مراجعه کنید و اقدامات لازم را انجام دهید.

 35. Avatar مسعود گفت:

  سلام
  برای کلاس مبانی الکترونیک تو مازندران هم واحدی وجود داره؟

  1. کارشناس آموزش کارشناس آموزش گفت:

   با سلام خدمت شما دوست گرامی
   مجتمع فنی تهران دارای نمایندگی های بسیاری در شهرستان ها می باشد. شما می توانید با مراجعه به سایت مجتمع فنی تهران سعادت آباد و شماره گیری 0212729 از وجود نمایندگی مجتمع فنی تهران در شهرستان موردنظرتان اطلاع حاصل فرمایید.

 36. Avatar Zh گفت:

  سلام ممنون ميشم به بنده اطلاع بدين كدوم مركزتون كلاس هاى رويت رو در روز هاى ٤يا٥شنبه برگزار ميكنند

  1. کارشناس آموزش کارشناس آموزش گفت:

   با سلام خدمت شما دوست گرامی
   شما می توانید به سایت مجتمع فنی تهران سعادت آباد مراجعه فرمایید و از برنامه تمام نمایندگی ها مطلع گردید. همچنین با شماره 021 2729 تماس حاصل فرمایید.

 37. Avatar میلاد گفت:

  سلام میخواستم بدون دوره طراحی یا نقاشی در کدام شعب ثبت نام داره ممنون

  1. Avatar قربانی گفت:

   با سلام خدمت شما دوست گرامی
   دوره ها در مجتمع فنی تهران با توجه به تعداد متقاضیان برگزار می شود. شما برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شعب مختلف مجتمع فنی تهران تماس حاصل فرمایید تا از تعداد متقاضیان و تشکیل یا عدم تشکیل این دوره مطلع گردید.

 38. Avatar مهدی گفت:

  سلام
  این کلاس ها مختص چه سن هایی است؟
  آیا محدودیت سنی وجود دارد؟

  1. Avatar قربانی گفت:

   با سلام و وقت بخیر خدمت شما دوست عزیز
   دوره های مجتمع فنی تهران نمایندگی سید خندان شامل محدودیت سنی نمی باشد. البته باید ذکر کنم بعضی از دورههای آموزشی دارای پیش نیار دیپلم می باشند که حاکی برداشتن حداقل رنج سنی ۱۸ می باشد.

 39. Avatar مرتضی گفت:

  سلام ، 1_ آیا مدرکی که ارائه مدهید برای استخدام در ادارات دولتی معتبر است ؟ 2 _ لطفا آدرس دقیق نمایندگی در خیابان انقلاب را بفرمایید . با تشکر

  1. کارشناس آموزش کارشناس آموزش گفت:

   سلام و وقت بخیر
   بله مدرک مجتمع فنی تهران برای مجموعه های دولتی و خصوصی معتبراست.
   برای کسب اطلاعات نمایندگی ها با شماره تماس:2729-021 تماس بگیرید.

 40. Avatar رمضانی گفت:

  هزینه دوره Ms project مجتمع فنی رابفرمایید. ممنونم

 41. Avatar ثمینه گفت:

  سلام ایا در تبریز هم نمایندگی دارید؟
  من دوره ی کامل avr میخوام . برنامه نویسی و ساخت پروژه . اگه در تبریز شعبه ندارید چه راه حلی رو برام پیشنهاد میکنید…

  1. کارشناس آموزش کارشناس آموزش گفت:

   سلام و وقت بخیر
   برای گرفتن اطلاعات شعبه های دیگر مجتمع فنی تهران می توانید با شماره تماس 2729-021 تماس بگیرید.

 42. Avatar Sara گفت:

  سلام .عذر میخوام میخواستم بدونم دوره های آموزشی طراحی سایت برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی هم دارید در شعبه سید خندان؟

  1. کارشناس آموزش کارشناس آموزش گفت:

   سلام و وقت بخیر
   دوره طراحی صفحات وب در مجتمع ما برگزار می شود که درمورد ایجاد یک سایت با هر موضوعی باشد یعنی سایت یک مجموعه آموزشی سایت یک شرکت خدماتی و حتی یک سایت برای فروشگاه اینترنتی
   در حقیقت کلیات ساخت یک سایت به شما آموزش داده می شود و شما متناسب با موضوع کار خود سایت مورد نظر را ایجاد می کنید.

 43. Avatar حمیدرضا حکیمی گفت:

  سلام، اطلاعات نمایندگی مجتمع فنی تهران در اصفهان را از کجا می توانم به دست بیاورم؟ نمایندگی های شهرهای دیگر چطور؟ ای کاش همه شعب مجتمع فنی تهران در سراسر کشور را معرفی می کردید. با تشکر

  1. کارشناس آموزش کارشناس آموزش گفت:

   سلام و وقت بخیر
   مجتمع فنی اصفهان در حال حاضر غیر فعال است.
   و برای دریافت اطلاعات مجتمع های دیگر می توانید با دفتر مرکزی در سعادت آباد تماس بگیرید. با شماره تماس 2729-021 تماس بگیرید

 44. Avatar علی گفت:

  سلام
  آیا در مشهد دفتر یا نمایندگی دارید؟

  1. کارشناس آموزش کارشناس آموزش گفت:

   سلام، برای اطلاع از سایر نمایندگی ها و شعب مجتمع فنی تهران در تهران و یا سایر شهرها با مرکز سعادت آباد به شماره 0212729 تماس بگیرید.

 45. Avatar میلاد گفت:

  سلام خسته نباشید میخواستم بپرسم دوره اموزش نقشه برداری با ارائه مدرک در کدام مرکز در تهران برگزار میشه؟

  1. کارشناس آموزش کارشناس آموزش گفت:

   سلام، دوره های آموزشی نقشه برداری در مجتمع فنی تهران نمایندگی سیدخندان نیز برگزار می شود. برای کسب اطلاع از سرفصل های هر دوره در صفحه دپارتمان مربوطه بر روی عنوان دوره کلیک فرمایید.

 46. Avatar سعید گفت:

  سلام. شعبه البرز مجتمع فنی تهران در کدام منطقه کرج قرار دارد؟

  1. کارشناس آموزش کارشناس آموزش گفت:

   سلام، برای اطلاع از آدرس مجتمع فنی تهران شعبه البرز با مرکز سعادت آباد مجتمع فنی تهران به شماره 0212729 تماس بگیرید.

 47. Avatar احمد گفت:

  سلام.دوره طراحی طلا و جواهر رو کجا میتونم یاد بگیرم؟نمایندگی داره؟

  1. کارشناس آموزش کارشناس آموزش گفت:

   سلام، دوره های آموزش نرم افزار طراحی طلا و جواهر تحت عنوان آموزش نرم افزار راینو در مجتمع فنی تهران نمایندگی سیدخندان برگزار می شود.

 48. Avatar امیر گفت:

  سلام
  در یزد نمایندگی دارید؟

  1. کارشناس آموزش کارشناس آموزش گفت:

   سلام، برای آشنایی با شعب و نمایندگی های مجتمع فنی تهران با مرکز سعادت آباد به شماره 0212729 تماس حاصل فرمایید.

 49. Avatar میلاد گفت:

  سلام خسته نباشین،توی کرمانشاه شعبه دارین؟ اگه دارین میشه لطفا ادرسش رو بدین،خیلی خیلی ممنونم

  1. کارشناس آموزش کارشناس آموزش گفت:

   سلام، مجتمع فنی تهران در شهر کرمانشاه دارای نمایندگی تحت عنوان کرمانشاه کودک می باشد که شماره تماس آن 08337243105 می باشد.
   جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد دوره های آموزشی ارائه شده در شعبه مذکور، شماره فوق تماس بگیرید.

 50. Avatar زهرا گفت:

  با سلام میخواستم بدونم که در قم هم نمایندگی دارید یا نه اگه دارید آدرسش رو بفرمایید.

  1. کارشناس آموزش کارشناس آموزش گفت:

   سلام بله. شماره تماس مجتمع فنی تهران نمایندگی قم 02532900756 است.
   تماس بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *