در دپارتمان حسابداری (علوم مالی) دوره هایی آموزش داده می شود که منجر به تربیت حسابداران مبتدی، متوسط (کمک حسابدار) یا حرفه ای می شود و با توجه به تقاضای بازار امروز برای استخدام در حوزه حسابداری مفید است، دوره هایی که در دپارتمان حسابداری مجتمع فنی تهران نمایندگی سیدخندان ارائه می شود نزدیک ترین مسیر برای اشتغال علاقه مندان حسابداری است، این دوره ها عبارتند از: آموزش حسابداری مالی خدماتی، آموزش حسابداری بازرگانی، آموزش دوره آشنایی با نظام حقوق و دستمزد و آموزش نرم افزارهای هلو، سپیدار و اکسل در حسابداری، که سه دوره آخر اصطلاحاً حسابداری مکانیزه گفته می شود.
در هر سازمان، بنگاه اقتصادی، فروشگاه، شرکت یا مرکز خرید و فروش یا مراکز ارائه خدمات که در آن داد و ستد و یا تراکنش مالی و اعتباری رخ می دهد نیاز به شفاف سازی درآمدها و هزینه ها و سود و زیان و تشخیص انواع مختلف آنها احساس می شود. حداقل اطلاعات تخصصی در کنترل این امور نیاز به دوره حسابداری مالی خدماتی دارد.
در صورتی که بنگاه اقتصادی مذکور کمی رسمی تر، بزرگتر،و فعالتر شود و ارتباط آن با نهادهای دولتی و مراجع رسمی و ادارات مالیاتی بیشتر شود نیاز به تخصصهای حسابداری ویژه تری دارد که می توان دوره حسابداری بازرگانی را مناسب برای آن دانست.
در صورتی که محل، سازمان یا شرکتی یک مرکز فعال اقتصادی می گردد، حتماً چند تن در آن به عنوان کارمند، کارگر، مشاور، کارشناس و یا مدیر مشغول به کارند لذا برای کنترل حقوق و دستمزد و حق بیمه آنها دوره آشنایی با نظام حقوق و دستمزد پیشنهاد میگردد.
همچنین پس از اینکه شخص با مفاهیم حسابداری، و تخصصهای مورد نیاز آن آشنا شد برای تسهیل در ورود اطلاعات، نگهداری، پردازش و تحلیل آنها نقش نرم افزارها پررنگتر خواهد شد، که از جمله، نرم افزار حسابداری هلو و سپیدار سیستم و دوره اکسل در حسابداری که از رایجترین نرم افزارهاست.

لیست دوره های ارائه شده در دپارتمان حسابداری

ردیف عنوان دوره روزهای تشکیل تاریخ شروع تعداد ساعت شهریه (ریال) توضیح پیش نیاز ثبت نام
1 حسابداری ویژه بازار کار شنبه, دوشنبه 17:30 تا 20:30 03-05-01 180

136,580,000

ثبت نام
2 حسابداری مالی خدماتی شنبه, دوشنبه 17:30 تا 20:30 03-05-01 50

41,440,000

ثبت نام
3 حسابداری مالی بازرگانی جمعه 08:00 تا 13:00 03-06-09 40

33,670,000

ثبت نام
4 مالیات و عوارض ارزش افزوده جمعه 13:00 تا 18:00 03-06-02 8

9,020,000

ثبت نام
5 کارگاه حقوق و دستمزد جمعه 13:00 تا 18:00 03-05-12 12

16,880,000

ثبت نام
6 کارگاه حقوق و دستمزد یکشنبه, سه شنبه 17:30 تا 20:30 03-06-06 12

16,880,000

ثبت نام
7 نحوه تهیه اظهارنامه مالیاتی جمعه 13:00 تا 18:00 03-06-23 10

13,490,000

ثبت نام
8 حسابداری مکانیزه با نرم افزارها(هلو-سپیدار سیستم-اکسل شنبه, دوشنبه 17:30 تا 20:30 03-05-19 70

65,910,000

ثبت نام
9 حسابداری مکانیزه با نرم افزارها(هلو-سپیدار سیستم-اکسل جمعه 13:00 تا 18:00 03-07-13 70

65,910,000

ثبت نام

مقالات مرتبط با حسابداری

238 دیدگاه برای “آموزش حسابداری

 1. Avatar سحر گفت:

  سلام خسته نباشید من مدرک لیسانس حسابداری مالی دارم وهمه چیز رو به صورت تئوری اموزش دیدم میخوام چیز هایی یاد بگیرم که توی کار به کاربرد بیاد و به صورت عملی حسابدار بشم شما کدوم دوره رو پیشنهاد میکنید

  1. کارشناس آموزش کارشناس آموزش گفت:

   با سلام خدمت شما دوست گرامی
   دوره های حسابداری در مجتمع فنی تهران به صورت تئوری و عملی با هدف آماده شدن داوطلبان برای ورود به بازار کار برگزار می شود. شما می توانید در دوره نرم افزارهای حسابداری، حقوق و دستمزد و نحوه تهیه اظهار نامه مالیاتی شرکت نمایید. البته اگر شما مشخص نمایید در کدام گرایش از حسابداری قصد مشغول به کار را دارید می توانید به صورت اختصاصی تر و با شرکت در جلسات خصوصی متمرکز بر گرایش خود شوید.

 2. Avatar پری گفت:

  با سلام میشه لطفا هزینه کلاس نرم افزارها و کلاس حسابداری مال خدماتی رو بفرمایید همچنین زمان و روز برگزاری کلاسها .‌ممنون

  1. کارشناس آموزش کارشناس آموزش گفت:

   با سلام خدمت شما دوست گرامی
   مجتمع فنی تهران نرم افزارهای حسابداری را تحت عنوان حسابداری مکانیزه شامل نرم افزارهای هلو، سپیدار سیستم و اکسل در حسابداری با شهریه 9,900,000 ریال و 70ساعت آموزشی برگزار می نماید. در برنامه فعلی مجتمع فنی تهران این دوره روزهای یک شنبه سه شنبه 17:30 الی 20:30 برگزار می شود. دوره حسابداری مالی خدماتی نیز با 50 ساعت آموزشی و شهریه 7,605,000 ریال در مجتمع فنی تهران روزهای جمعه 13 الی18 برگزار می گردد.

 3. Avatar مهدیه گفت:

  سلام خسته نباشید میخواستم بدونم دوره‌های حسابداری فقط توی سیدخندان برگذار میشه من مسیرم به انقلاب میخوره میخوام بدونم اگه تو انقلاب هم این کلاسا برگذار میشه برم اونجا چون ۸ صبح نمیتونم تا سید خندان بیام

  1. کارشناس آموزش کارشناس آموزش گفت:

   با سلام خدمت شما دوست گرامی
   مجتمع فنی تهران در اکثر نقاط تهران دارای نمایندگی می باشد. که به فراخور متقاضیان خود نسبت به اجراء دوره ها اقدام می نماید. جهت کسب اطلاع از برگزاری هر دوره در کدام نمایندگی مجتمع فنی تهران با شماره 0212729 تماس حاصل فرمایید.

 4. Avatar سمیرا گفت:

  سلام روز بخیر
  من میخوام کلا حسابداری رو یاد بگیرم،طبق چیزی که توی نظرات متوجه شدم باید دوره حسابداری مالی خدماتی رو بگذرونم و بعد بازرگانی و حقوق و دستمزد و نرم افزارها.
  توی لیستی که ارائه دادیدیه بخشی داره به اسم حسابداری با نرم افزار هلو و یه بخشی به اسم حساب مکانیزه با هلو و سپیدار و اسکل، میخواستم ببینم فرقشون چیه و اینکه میشه حسابداری با هلو رو نرم و حساب مکانیزه رو برم یا حسابداری با هلو پیش نیاز این دوره هست.
  و اینکه واسه اینکه حسابداری رو یاد بگیرم نیاز نیست دوره های مربوط به حسابداری صنعتی رو برم؟

  1. Avatar قربانی گفت:

   با سلام خدمت شما دوست گرامی
   مجتمع فنی تهران آموزش حسابداری را به دو گروه نرم افزاری و غیر نرم افزاری دسته بندی کرده است. دوستانی که از ابتدا مایل به شروع آموزش حسابداری می باشند و اطلاعی در این زمینه ندارند همانطور که فرمودید باید ابتدا حسابداری مالی خدماتی را بگذرانند. در ادامه بستگی به زمینه کاری شما می توانید گرایش های مختلف حسابداری مانند حسابداری صنعتی را فرابگیرید. نرم افزارهای حسابداری نیز همین گونه می باشد. مراکز مختلف با نرم افزارهای مختلفی کار می کنند. اما آنچه واضح است هر چه شما نرم افزاراهای حسابداری بیشتری بیاموزید بازار کار گسترده تری خواهید داشت.

 5. Avatar لطفی گفت:

  سلام ،خسته نباشید ، من تا به حال دوره حسابداری ندیدم ، میخواستم از دوره های ابتدایی یا همان اصول حسابداری شروع کنم ، ساعت برگزاری بیشتر کلاس های شما عصر هست، من شاغل هستم و در ساعات صبح به صورت محدود زمان دارم ،صبح ها کلاسی ارائه داده نمیشه؟

  1. Avatar قربانی گفت:

   با سلام خدمت شما دوست عزیز
   برنامه های آموزشی مجتمع فنی تهران بسیار متنوع می باشد. اساتید حسابداری اکثرٱ در طول هفته صبح ها مشغول به امور حسابداری می باشند. شما میتوانید در دوره های حسابداری که در روزهای پنج شنبه یا جمعه برگزار می شود شرکت نمایید.

 6. Avatar محمد افتخاری** گفت:

  سلام،آیا تو قزوین هم نمایندگی دارید،اگه دارید کجای قزوینه و اینکه تمامی دوره ها از مالی و حدماتی تا آخر چقدر هزینش میشه.ممنون میشم جواب بدین

  1. Avatar قربانی گفت:

   با سلام خدمت شما دوست گرامی
   برای کسب اطلاعات در خصوص نمایندگی ها میتوانید با مجتمع فنی تهران سعادت آباد به شماره ۰۲۱۲۷۲۹ تماس حاصل فرمایید.

 7. Avatar علی گفت:

  سلام. کلاس های حسابداری مالی خدماتی و کلاس های حسابداری صنعتی هیچ کدام پیش نیاز ندارد. می خواستم بدونم که این دو چقدر با هم از نطر محتوا اشتراک دارند؟ من در حال حاضر شاغل هستم‌(شرکت خانودگی) و در زمینه معدن فعالیت می کنیم که به صورت نسبتا ضعیف احتمال می دهم شاید حسابداری صنعتی نیز می تواند مناسب باشد برای شروع. شما کدام را توصیه می کنید؟؟

  1. کارشناس آموزش کارشناس آموزش گفت:

   با سلام خدمت شما دوست گرامی
   آموزش حسابداری در مجتمع فنی تهران با دوره حسابداری مالی خدماتی شروع می شود. این دوره مخصوص دواطلبانی می باشد که هیچ آشنایی با حسابداری ندارند و در واقع به آموزش اصول حسابداری می پردازد. دوره حسابداری صنعتی مجتمع فنی تهران یا به عبارتی حسابداری بهای تمام شده نیز در بسیاری از بخش های صنعتی و تولیدی کاربرد دارد که میتواند برآورد صحیحی از میزان هزینه ها را جهت پیشرفت کار محیا نماید. شما می توانید با کارشناسان آموزش مجتمع فنی تهران 021 22868670 تماس حاصل فرمایید تا با یکی از اساتید حسابداری جهت راهنمایی های بیشتر صحبت نمایید.

 8. Avatar مریم گفت:

  سلام خسته نباشید من می خوام مدرک acca که مدرک بین المللی حسابداری هست بگیرم ،می تونید راهنماییم کنید و اینکه دوره هاشو برگزار می کنید؟

  1. کارشناس آموزش کارشناس آموزش گفت:

   با سلام خدمت شما دوست گرامی
   مجتمع فنی تهران دوره های حسابداری را از مبتدی تا پیشرفته خدمت علاقه مندان آموزش می دهد. پس از اتمام دوره و شرکت در آزمون نهایی مدرک مجتمع فنی تهران صادر می گردد. جهت دریافت مدرک بین المللی می توانید با مجتمع فنی تهران سعادت آباد تماس حاصل فرمایید.

 9. Avatar پرستو گفت:

  سلام وقتتون بخیر خواستم بدونم برای اینکه بتونم توی ی فروشگاه زنجیره ای کار کنم باید دوره اموزشی ببینم برا اشنایی با سیستمشون یا کار کردن با سیستمشون سادست

  1. کارشناس آموزش کارشناس آموزش گفت:

   با سلام خدمت شما دوست گرامی
   شما ابتدا باید از نرم افزارهایی که در این فروشگاه ها مورد استفاده قرار می گیرید اطلاع حاصل فرمایید. سپس می توانید در دوره های نرم افزار حسابداری مجتمع فنی تهران شرکت نمایید.

 10. Avatar کیمیا گفت:

  سلام خسته نباشید
  خواستم بدونم اگر در این کلاسا ثبت نام کنم باید سیستم هم در خانه داشته باشم؟؟

  1. کارشناس آموزش کارشناس آموزش گفت:

   با سلام خدمت شما دوست گرامی
   آموزش دوره های حسابداری در مجتمع فنی تهران به صورت عملی و با هدف آماده سازی دواطلبان برای ورود به بازار کار است. دوره های آموزش نرم افزارهای حسابداری طبعاٌ برای تمرین و حرفه ایی شدن در این نرم افزارها نیازمند داشتن کامپیوتر در خانه می باشد. اما سایر دوره ها نیازی به سیستم نمی باشد.

 11. Avatar هژیر گفت:

  با سلام خدمت شما من کلا میخوام دوره حسابداری رو از اول بگذرونم.واسه اینکه بخوام در بازار شروع به کار کنم چه دوره هایی رو باید بگذرونم با تشکر

  1. کارشناس آموزش کارشناس آموزش گفت:

   با سلام خدمت شما دوست گرامی
   دوره های حسابداری در مجتمع فنی تهران از اصول و مبانی حسابداری با عنوان حسابداری مالی خدماتی آغاز می گیرد و با دوره های حسابداری مالی بازرگانی، حقوق و دستمزد، اظهارنامه مالیاتی و نرم افزار های حسابداری ادامه پیدا می کند. شما می توانید از دوره حسابداری مالی خدماتی شروع به آموزش کنید و سایر دوره های حسابداری مجتمع فنی تهران را که ذکر شد فرا بگیرید. هدف مجتمع فنی تهران آماده سازی داوطلبان برای ورود به بازار کار می باشد. به این منظور تمامی دوره های از جمله دوره های حسابداری به صورت کامل و جامع آموزش داده می شود.

 12. Avatar فاطمه گفت:

  سلام خوب هستید من میخواستم کلاس حسابداری ویژه بازار کار ثبت نام کنم. میخواستم بدونم چنین دوره ای توی شعبتون
  داره شروع میشه تا من ثبت نام کنم؟

  1. کارشناس آموزش کارشناس آموزش گفت:

   مجتمع فنی تهران دوره های حسابداری را به طور پیوسته برگزار می کند. در واقع حسابداری ویژه بازار کار شامل دوره های حسابداری مالی خدماتی، بازرگانی، نرم افزار های حسابداری و دوره های حقوق و دستمزد است. که در مجتمع فنی تهران هر کدام از دوره ها به صورت جامع و کامل آموزش داده می شود.

 13. Avatar مهدیه نوری گفت:

  سلام روزتون بخیر
  من میخواستم بپرسم که برای من که در زمینه حسابداری هیچ آموزشی ندیدم ولی برای کارم نیاز دارم بهتر هست دوره حسابداری با نرم افزار هلو رو بیام یا حسابداری مکانیزه با نرم افزارهای مختلف؟

  1. کارشناس آموزش کارشناس آموزش گفت:

   با سلام خدمت شما دوست گرامی
   برای شروع دوره حسابداری در مجتمع فنی تهران شما ابتدا باید دوره حسابداری مالی خدماتی را شرکت نمایید. آموزش دوره های نرم افزار مستلزم آشنایی شما با اصول حسابداری می باشد که با عنوان حسابداری مالی خدماتی در مجتمع فنی تهران آموزش داده می شود.

 14. Avatar علی گفت:

  سلام و خسته نباشید خدمت شما.
  میخواستم بپرسم آیا بعد از گذراندن دوره های اساسی حسابداری در مجتمع فنی آیا امکان اشتغال در ارگانهای دولتی و غیر دولتی وجود دارد؟ و آیا مدرک اخذ شده معتبر میباشد؟

  1. کارشناس آموزش کارشناس آموزش گفت:

   با سلام خدمت شما دوست گرامی
   هدف مجتمع فنی تهران در برگزاری دوره های مختلف آماده سازی نیروی کار کارآمد برای ورود به بازار کار می باشد از این رو همواره در مجتمع فنی تهران اساتید مجرب و آگاه از بازار کار و همچنین مطلع از نرم افزارهای نو تدریس می کنند. مدرک مجتمع فنی تهران بسیار معتبر و قابل ترجمه است. در کانال تلگرام مجتمع فنی تهران mftsk@ همواره مراکزی که به دنبال نیروی کار متخصص هستند خدمت دانشجویان ارائه می شود.

 15. Avatar نسترن گفت:

  سلام و خسته نباشید‌.ببخشید میخواستم بدونم دوره های حسابداری برای ماه آبان هم اجرا میشه؟؟

  1. کارشناس آموزش کارشناس آموزش گفت:

   با سلام خدمت شما دوست گرامی
   دوره های حسابداری با توجه به متقاضیان فراوانی که دارد جزء دوره های همیشه در حال برگزاری مجتمع فنی تهران می باشد. بنابراین مجتمع فنی تهران دوره حسابداری را در آبان ماه نیز برگزار خواهد کرد.

 16. Avatar قاسم گفت:

  سلام. من در شرکت لجستیکی در واحد حسابداری مشغولم. میخوام حسابداری مربوط به این نوع کار را یاد بگیرم کامل.
  باید کدوم دوره رو بگذرونم؟
  حسابداری ۱ و ۲؟ صنعتی؟ بازرگانی؟ خدماتی؟
  ؟؟؟؟
  ممنون

  1. کارشناس آموزش کارشناس آموزش گفت:

   با سلام خدمت شما دوست گرامی
   شما اگر با حسابداری آشنایی ندارید. ابتدا باید در دوره های اصول حسابداری مجتمع فنی تهران شرکت نمایید که شامل دوره حسابداری خدماتی می باشد. در صورت آشنایی با اصول حسابداری باید حسابداری مربوط به شرکت ها را آموزش ببینید که شامل دوره حسابداری مالی بازرگانی مجتمع فنی تهران می باشد.

 17. Avatar فاطمه گفت:

  سلام وقت بخیر
  میخواستم بدونم در دوره حقوق و دستمزد با اکسل هم حقوق دستمزد آموزش داده میشه هم اکسل یا نه ؟

  1. کارشناس آموزش کارشناس آموزش گفت:

   با سلام خدمت شما دوست گرامی
   پیش نیاز این دوره در مجتمع فنی تهران دوره اکسل و حسابداری مالی خدماتی است. داوطلبانی که در دوره حقوق و دستمزد با اکسل شرکت می نمایند فرض بر این است که با نرم افزار اکسل و حسابداری پایه آشنایی دارند. از آنجاییکه نرم افزار اکسل بسیار پرکاربرد بوده است. بنابراین حقوق و دستمزد در بستر نرم افزار مایکروسافت آفیس اکسل در مجتمع فنی تهران آموزش داده می شود.

 18. Avatar Mahsa گفت:

  باسلام و عرض ادب خدمت شما
  راستش من ترم آخر کاردانی رشته حسابداری هستم.اما متاسفانه دانشگاه ها این رشته ی عملی رو هم فقط میخوان که حفظ کنیم که اصلا به آینده شغلی ما کمکی نمیکنه
  میخوام ببینم اگه در مجتمع فنی واقعا به صورت فنی با ما کار میکنن من دیگه برای کارشناسی وقت و پولمو توی این دانشگاه ها هدر ندم
  و اینکه ممکنه از سطح کارشناسی ادامه بدم یا از اول باید بخونم؟؟
  توروخدا کمکم کنید من واقعا گیج شدم
  میخوام جایی ادامه تحصیل بدم که هم آموزشش و هم مدرکش به درد آیندم بخوره
  ممنون میشم اگه کمکم کنید

  1. کارشناس آموزش کارشناس آموزش گفت:

   با سلام خدمت شما دوست گرامی
   مجتمع فنی تهران می کوشد تمامی داوطلبان در پایان آموزش دوره های خود بتوانند در بازارکار مفید باشند و اموزش های خود را به صورت عملی انجام دهند. آموزش دوره های حسابداری نیز در مجتمع فنی تهران با بهره گیری از اساتید مجرب که خود نیز در حوزه کاری حسابداری بسیار حرفه ایی می باشند به صورت جامع و کامل آموزش داده می شوند. در پایان آموزش پس از قبولی در آزمون مدرک مجتمع فنی تهران که قابل ترجمه می باشد خدمت داوطلبان ارائه می گردد. اما شایان ذکر است مدرک مجتمع فنی تهران مترادف با هیچ مدرک دانشگاهی نیست.

 19. Avatar soleimani گفت:

  با عرض سلام…میخواستم بدونم مدارک ارٸه شده حسابداری از مجتمع فنی تهران قابل استفاده و ترجمه برای کار در خارج از کشور هم هستند یا خیر

  1. Avatar قربانی گفت:

   با سلام
   مداراک ارائه شده از سوی مجتمع فنی تهران همگی قابل ترجمه می باشند. البته شایان ذکر است مدارک حسابداری که مربوط به نرم افزارهای حسابداری در مجتمع فنی تهران می باشند به این علت که نرم افزارهای داخل بوده است بیشتر در داخل کشور کاربرد دارند.

 20. Avatar فاطمه گفت:

  سلام خسته نباشید
  ایا امکان مشاوره حضوری در شرکت برای شما وجود دارد برای فرمول نویسی اکسل پیشرفته در شرکت

  1. Avatar قربانی گفت:

   با سلام خدمت شما دوست گرامی
   اگر منظورتان برگزاری کلاس به طور خصوصی در محل شرکت می باشد. بله این امکان وجود دارد. شما می توانید با کارشناسان آموزش در مورد سطح موردنظرتان صحبت کنید.

 21. Avatar مهسا مددی گفت:

  سلام من لیسانس حسابداری دارم ومن آموزش نرم افزار هلو میخوام یاد بگیرم آیا میتونم فقط این کلاس رو شرکت کنم؟؟

  1. Avatar قربانی گفت:

   با سلام خدمت شما دوست گرامی
   نرم افزار هلو در مجتمع فنی تهران دارای پیش نیاز حسابداری مالی خدماتی می باشد و با توجه مدرک تحصیلی تان می توانید در دوره نرم افزار هلو که در مجتمع فنی تهران برگزار می شود شرکت نمایید. این دوره به صورت مجزا نیز تشکیل میشود و شما میتوانید در دوره نرم افزار هلو شرکت نمایید.

 22. Avatar ندا گفت:

  سلام
  حسابدارى مكانيزه با نرم افزار ها بايد چه پيش نيازى رو براش بگذرونيم؟

  1. Avatar قربانی گفت:

   با سلام خدمت شما دوست گرامی
   در دوره حسابداری مکانیزه در مجتمع فنی تهران نرم افزارهای هلو، سپیدار و اکسل در حسابداری آموزش داده می شود. پیش نیاز این دوره حسابداری خدماتی است. داوطلبان باید ابتدا حسابداری مالی خدماتی را فراگرفته باشند و سپس وارد دوره حسابداری مکانیزه شوند. دوره حسابداری مالی خدماتی در مجتمع فنی تهران به صورت جامع خدمت علاقه مندان آموزش داده می شود.

 23. Avatar احسان عبدالهی گفت:

  سلام
  اگر هیچ آشنایی با حسابداری نداشته باشیم می توانیم وارد دوره حسابداری صنعتی شویم؟

  1. Avatar قربانی گفت:

   با سلام خدمت شما دوست گرامی
   دوره حسابداری صنعتی دارای پیش نیازی برای ورود به این دوره ندارد. این دوره به صورت کامل و با داشتن اساتید حرفه ایی در زمینه حسابداری خدمت علاقه مندان تدریس می شود.

 24. Avatar بنیامین گفت:

  سلام خسته نباشید
  ببخشد من سال آخر دبیرستان هستم
  ومیخواستم قبل از شرکت در دانشگاه این دوره حسابداری بگذرونم و وارد بازار کار بشم میخواستم بدونم با دیپلم انسانی ویادگرفتن دوره حسابداری میتونم وارد بازار کار بشم؟؟

  1. Avatar قربانی گفت:

   با سلام خدمت شما دوست گرامی
   دوره های حسابداری در حال برگزاری در مجتمع فنی تهران دوستان را آماده ورود به بازار کار میکند. شما نیز می توانید در این دوره ها شرکت کنید و پس از فراگرفتن امور حسابداری و نرم افزار های این دوره در کنار تحصیل در دانشگاه مشغول کار شوید.

 25. Avatar ستاره گفت:

  سلام برای صبح ساعت ۷ کلاس آموزش حسابداری برگزار میشه؟

  1. Avatar قربانی گفت:

   با سلام دوست گرامی
   خیر. دوره های برگزاری در مجتمع فنی تهران درشیفت صبح از ساعت 8 بامداد آغاز می گردند.

 26. Avatar نسرین گفت:

  سلام
  من کجا میتونم اصول حسابداری رو بگذرونم؟
  لیسانسم برق بوده و حالا میخوام وارد بازار کار حسابداری بشم، اطرافیان میگن باید با اصول حسابداری شروع کنم.

  1. Avatar قربانی گفت:

   با سلام خدمت شما
   برای شروع دوره حسابداری ابتدا باید دوره حسابداری مالی خدماتی و سپس دوره حسابداری مالی بازرگانی را آموزش ببینید که همان اصول حسابداری می باشند. این دوره ها در مجتمع فنی تهران به صورت مفصل خدمت علاقه مندان آموزش داده می شود. در ادامه میتوانید در دورههای نرم افزار مانند نرم افزار هلو، سپیدار و کاربرد اکسل در حسابداری که در مجتمع فنی تهران برگزار می شوند شرکت نمایید.

 27. Avatar پیمان گفت:

  سلام .وقت بخیر
  من میخواستم دوره مکانیزه با نرم افزار رو بردارم ولی همکاران سیستم نوشته نسیت آیا همکاران سیستم هم آموزش میدین ؟؟ اگه امکانش هست تماس بگیرین اطلاع بدین 09379330503

  1. Avatar قربانی گفت:

   با عرض سلام
   در مجتمع فنی تهران دوره هلو، سپیدار سیستم و اکسل برگزار میشود و دوره همکاران سیستم آموزش داده نمی شود اما تمامی این نرم افزارها دارای کاربرد بالا در امور مالی بود. و در تمام شرکت ها و اداره جات مورد استفاده قرار میگیرند.

 28. Avatar حامد عزیزی گفت:

  سلام
  من میخوام در دوره حسابداری مالی بازرگانی شرکت کنم با توجه به اینکه هیچ آشنایی با حسابداری ندارم احتیاج به گذروندن دوره ایی است؟

  1. Avatar کارشناس آموزش گفت:

   سلام دوست گرامی
   برای شرکت در دوره های حسابداری مجتمع فنی تهران شما ابتدا باید دوره حسابداری مالی خدماتی را بگذرانید و سپس به سراغ دورههای دیگر حسابداری بروید.

 29. Avatar علی گفت:

  سلام خسته نباشید
  میخواستم بپرسم اگه این مسیر :1- حسابداری مالی خدماتی 2- حسابداری مالی بازرگانی 3-نرم افزارهای مربوط به حسابداری را که شامل نرم افزار هلو و سپیدار سیستم و اکسل در حسابداری هست روو برای دوره های حسابداری انتخاب کنم،(باتوجه به اینکه هیچ اطلاعاتی از حسابداری ندارم و رشته دانشگاهیم تفاوت داره) میتونم وارد بازار کار بشم و کفایت میکنه یا شما پیشنهاد میدین یکجا حسابداری ویژه کار رو بگذرونم؟
  ممنون میشم راهنمایی کنید

  1. Avatar قربانی گفت:

   سلام به شما دوست گرامی
   برای ورود به دنیای حسابداری با توجه به اینکه رشته دانشگاهی متفاوتی داشته اید برای شروع باید دوره حسابداری خدماتی را بگذرانید که به طور جامع در مجتمع فنی تهران تدریس می شود. با گذراندن این دوره همانطور که خودتان ذکر کردید با فراگیری دوره های حسابداری بازرگانی و نرم افزار های حسابداری شما قادر خواهید بود وارد بازارکار شوید. دوره های حسابداری وپژه بازار کار نیز شامل همین دوره ها می باشد که در قالب یک پکیج خدمت علاقه مندان تدریس می شود. شما باید به این نکته دقت داشته باشید در چه زمینه ایی از حسابداری علاقه مند به کار هستید برای مثال تولیدی، صنعتی، بازرگانی یا خدماتی. زیرا ورود به هر یک از زمینه ها نیازمند گذراندن دوره های دیگری می باشد برا ی ورود به دنیای صنعت شما باید حسابداری صنعتی را فراگرفته باشید.

 30. Avatar سیمین گفت:

  سلام . اگه بخوام حسابداری واسه کار یاد بگیرم و هیچ پیش زمینه ای هم نداشته باشم بعد از حسابداری مالی و خدماتی میتونم حسابداری با نرم افزار هلو و اکسل و سپیدار رو یاد بگیرم یا باید دوره ی حسابداری مالی بازرگانی هم بگذرونم؟

  1. فاطمه پیری فاطمه پیری گفت:

   سلام و وقت بخیر
   برای شروع در شاخه حسابداری اولین دوره حسابداری مالی خدماتی هست که از ابتدا اصول حسابداری را آموزش می بینید بعداز این دوره می توانید برای تکمیل مباحث حسابداری مالی بازرگانی را شرکت کنید.
   و بعداز گذراندن این دو مبحث می توانید نرم افزارهای مربوط به حسابداری را که شامل نرم افزار هلو و سپیدار سیستم و اکسل در حسابداری را یاد بگیرید.

 31. Avatar مریم گفت:

  سلام فرمودید مجتمع فنی تهران انتشارات داره از چه سایتی میتونم کتاب تهیه کنم؟و اینکه برای دوره های خدماتی مالی و بازرگانی چه کتاب هایی باید تهیه کنم؟

  1. فاطمه پیری فاطمه پیری گفت:

   سلام و وقت بخیر
   کتاب های موجود در انتشارات دیباگران توسط اساتید خود مجتمع تالیف شده است و برای تهیه کتاب با شماره تماس66410046 صحبت کنید.

 32. Avatar مریم گفت:

  سلام من شهرستان هستم و نمی تونم تو کلاساتون حضوری شرکت کنم؟خواستم ببینم جزوه های حسابداری مالی خدماتی و بازرگانی رو ارسال مز کنزد شهرستان؟تا بعد بتونم بقیه کلاس ها رو حضوری بیام

  1. فاطمه پیری فاطمه پیری گفت:

   سلام و وقت بخیر
   شما می توانید کتاب حسابداری را تهیه کنید
   مجتمع فنی تهران انتشارات دارد و بابت دوره های که برگزارمی کند کتاب چاپ کرده است.

 33. Avatar مهدی نژاد گفت:

  سلام..وقت بخیر..من دانشجوی رشته مدیریتم و اصول حسابداری1و2و صنعتی1و2رو گذروندم…حالا لازمه بزای شروع از حسابداری مالی خدماتی شروع کنم؟؟

  1. کارشناس آموزش کارشناس آموزش گفت:

   با عرض سلام
   وقت شما بخیر
   دوست گرامی طبق اصول آموزش رعایت پیشنیاز امر مفیدی است اما در مچتمع فنی تهران هیچ اصراری در ترتیب دروس نیست وشما مختارید هر دوره رو که صلاح بدونید ثبت نام کنید. در این مورد بخصوص شما میتونید با حضور رایگان به صورت مهمان در یک جلسه کلاس حسابداری تمامی کم و کیف آموزشی، فضا، نحوه تدریس مدرس و غیره رو از نزدیک بررسی کنید و همچنین با توجه به دوره های گذراندتون دوره مناسب خودتون را از طریق مشاوره انتخاب کنید. یک جلسه حضور در هر یک دوره ها به صورت رایگان بدون هیچ ثبت نامی تنها برای تصمیم گیری شما از نظر ما بلامانع است.

 34. Avatar مهدی نژاد گفت:

  سلام..وقت بخیر من دانشجوی کارشناسی رشته مدیریتم و اصول حسابداری1و2و حسابداری صنعتی1و2رو گذروندم…حالا لازمه برای شروع از حسابداری مالی خدماتی شروع کنم؟؟چون سرفصل های حسابداری مالی خدماتی بلد بودم؟؟

  1. فاطمه پیری فاطمه پیری گفت:

   سلام و وقت بخیر
   شما اصول حسابداری را گذروندید پس نیاز نیست حسابداری مالی خدماتی رو بگذرونید
   شما می توانید دوره حسابداری مالی بازرگانی و مبحث حقوق و دستمزد و مالیات برارزش افزوده و اظهارنامه مالیاتی و نرم افزار های مخصوص حسابداری مثل نرم افزار هلو و سپیدار سیستم و اکسل حسابداری را بگذرونید.

 35. Avatar الینا گفت:

  سلام دختر من 15 سالشه میخواستم ببینم میتونه از ابتدا کلاسهای حسابداری رو شروع کنه ؟

  1. فاطمه پیری فاطمه پیری گفت:

   سلام و وقت بخیر
   دوره های حسابداری ما از ابتدا اصول حسابداری را آموزش می دهد و پیش نیاز خاصی ندارد
   برای دختر خانم شما هم که 15 سال دارند مناسب هست و از لحاظ سنی هم مشکلی ندارد.

 36. Avatar پریسا محرم زاده گفت:

  سلام خانم پیری خیلی ممنون از پاسخ تون فقط من چجوری میتونم برنامه هارو ببینم و برای ثبت نام شرکت کنم و قیمت هارو ؟ بعد یک سوال دیگه داخل نت برگ هم تخفیف گذاشتید اون شامل همه کلاس ها میشه؟

  1. فاطمه پیری فاطمه پیری گفت:

   سلام و وقت بخیر
   لطفا برنامه را از روی سایت مون به آدرس http://www.mftsk.com ملاحظه کنید
   تخفیفات نت برگ برای مجموعه ما نیست.

 37. Avatar فرشته گفت:

  سلام خسته نباشید
  من میخوام حسابداری مکانیزه با نرم افزارها رو یاد بگیرم برای پیش نیاز باید چه دوره ای رو بگذرونم؟

  1. فاطمه پیری فاطمه پیری گفت:

   سلام و وقت بخیر
   پیش نیاز دوره حسابداری با نرم افزار ها آشنایی به اصول حسابداری است اگر شما رشته تحصیلی تان حسابداری باشد و یا اینکه دوره اول حسابداری را که همان حسابداری مالی خدماتی است گذرانده باشید می توانید در دوره حسابداری مکانیزه با نرم افزارها را شرکت کنید.
   در حال حاضر یک گروه حسابداری مکانیزه برای فردا 30 خرداد شروع می شود.

 38. Avatar پریسا محرم زاده گفت:

  سلام خسته نباشید ببخشید من کارشناسی حسابداری دارم شیش ترمه تموم کردم اما هیچی بلد نیستم واقعا فقط ثبت فاکتور هلو رو زدم میدونم میخوام تو رشته ام کار کنم چی رو باید شروع کنم؟ و اینکه تایم عصر ندارید؟ چون شاغلم نمیتونم صبح بیام متاسفانه

  1. فاطمه پیری فاطمه پیری گفت:

   سلام و وقت بخیر
   از اونجایی که شما رشته تحصیلی تون حسابداری بوده و با اصول حسابداری آشنایی دارید پیشنهاد من شرکت در دوره های مالیات برارزش افزوده حقوق و دستمزد و تهیه اظهارنامه مالیاتی و نرم افزارهای مختص حسابداری که شامل هلو سپیدار سیستم و اکسل در حسابداری ما رو شرکت کنید که به صورت کاربردی و متناسب با نیاز بازارکار آموزش داده می شود.
   برنامه زمانبندی ما اکثرا برای بعدازظهر ویا آخر هفته ارائه شده است.

 39. Avatar ناشناش گفت:

  سلام وقت بخير
  من رشته رياضي پيش دانشگاهي هستم ميتونم كلاس ها رو شركت كنم؟؟

  1. فاطمه پیری فاطمه پیری گفت:

   سلام و وقت بخیر
   برای شرکت در دوره های حسابداری پیش نیاز خاصی ندارد و اولین دوره حسابداری مالی خدماتی هست که باید شروع کنید و از ابتدا اصول حسابداری را آموزش می دهد.

 40. Avatar مريم قعقايي گفت:

  با سلام و وقت بخير
  من رشتم حسابداريه و ميخواستم تو دوره حقوق دستمزد شركت كنم .ميخواستم بدونم حتما لازمه پيش نياز دوره رو بگذرونم

  1. فاطمه پیری فاطمه پیری گفت:

   سلام و وقت بخیر
   براساس اینکه رشته شما مرتبط هست و اصول حسابداری رو آشنایی دارید می توانید در دوره حقوق و دستمزد شرکت کنید.

 41. Avatar گودرزی گفت:

  سلام وقتتون بخیر من دانشجوی‌ترم ۲حسابداری‌هستم میخواستم در طول‌تحصیل وارد بازار کار بشم کدوم یکی از دوره ها بیشتر کمک میکنه ممنون

  1. فاطمه پیری فاطمه پیری گفت:

   سلام و وقت بخیر
   اگر مایل هستید در رشته خودتان که همان حسابداری هست به صورت حرفه ایی کار کنید
   ما دوره های آموزشی متناسب با بازار کار برگزار می کنیم و پیشنهادم برای شما دوره های حسابداری بازرگانی حقوق و دستمزد با اکسل مالیات بر ارزش افزوده و نرم افزار های کاربردی حسابداری شامل هلو سپیدار سیستم و اکسل حسابداری می باشد.

 42. Avatar آرزوقاسم زاده گفت:

  سلام.خسته نباشید.
  من سوالی داشتم ممنون میشم راهنمایی کنید.
  دانشجوی رشته ی حقوق هستم اما میخوام دوره ی حسابداری ببینم ومدرکشو داشته باشم.میخوام بدونم بنظرتون برای من مفید وموثرهست؟
  هیچ اطلاعاتی هم دراین رشته وزمینه ندارم.
  ممنون.

  1. فاطمه پیری فاطمه پیری گفت:

   سلام و وقت بخیر
   شما رشته حقوق هستید و رشته حسابداری ارتباطی با رشته شما ندارد
   اگر علاقه مند هستید که در این شاخه آموزش ببینید و فعالیت کنید
   در مجتمع فنی تهران سید خندان دوره های حسابداری از پایه تا سطح پیشرفته برگزار میشه و بدون اینکه نگران این باشید که رشته شما مرتبط نیست می توانید از دوره حسابداری مالی خدماتی که از ابتدا اصول حسابداری را آموزش می دهد شروع کنید.
   از لحاظ بازار کار رشته حسابداری موقعیت خوبی دارد

 43. Avatar علی اسکندری گفت:

  سلام سال نو مبارک باشه.
  ببخشید دوره های اظهارنامه های مالیاتی ندارید؟

  1. کارشناس آموزش کارشناس آموزش گفت:

   سلام
   سال نو شما هم مبارک باشه
   دوره اظهارنامه مالیاتی در مجتمع فنی تهران سیدخندان ارائه میشه
   به زودی در برنامه بهار ۹۷قرار میدیم.

 44. Avatar کلایی گفت:

  سلام جمعه اولین جلسه کلاس تهیه اطهارنامست؟

  1. کارشناس آموزش کارشناس آموزش گفت:

   سلام ووقت بخیر
   دوره تهیه اظهارنامه مالیاتی برای این هفته برگزار نمی گردد.
   درصورتی که ثبت نام کرده اید برای شروع دوره خدمتتان اطلاع رسانی می شود.

 45. Avatar صدف گفت:

  و اینکه نمیشه سپیدار رو جدا از اکسل و هلو برداشت دوره هاشو؟

  1. کارشناس آموزش کارشناس آموزش گفت:

   می توانید تنها دوره سپیدار سیستم را شرکت کنید تنها نکته ای که دارد در پایان دوره مدرک صادر نمی گردد
   چون دوره حسابداری مکانیزه با نرم افزارها شامل سه نرم افزار مالی هست که در صورت اینکه همه آنها را شرکت کنید مدرک صادر می شود.

 46. Avatar صدف گفت:

  سلام
  ایا بدون شرکت در دوره های حسابداری خدماتی نمیتونیم در دوره های اکسل و حقوق و دستمزد شرکت کنیم؟

  1. کارشناس آموزش کارشناس آموزش گفت:

   سلام و وقت بخیر
   اگر شما رشته تحصیلی تون حسابداری هست بدون شرکت در دوره حسابداری خدماتی می توانید دوره اکسل و حقوق و دستمزد را شرکت کنید
   اما اگر رشته مرتبط نیست و هیچ آشنایی به کار حسابداری ندارید باید اول دوره حسابداری مالی خدماتی را شرکت کنید.

 47. Avatar بهروز گفت:

  چرا دوره حسابداری مالی بازرگانی مدام عقب میفته؟ اینطوری همه ی برنامه ریزی های ما به هم خورده

  1. کارشناس آموزش کارشناس آموزش گفت:

   سلام و وقت بخیر
   بابته تاخیر این کلاس عذرخواهی می کنم
   علت تاخیر هم به خاطر فصل بد و در گیری دانشجویان برای امتحانات دانشگاهست

 48. Avatar مونا ذاکرین گفت:

  سلام ، چرا نمیشه ثبت نام کرد ؟

  1. کارشناس آموزش کارشناس آموزش گفت:

   سلام و وقت بخیر
   اگه در ثبت نام به صورت آنلاین مشکل دارید مرورگر تون رو عوض کنید.

 49. Avatar setare گفت:

  سلام
  محدوده سنی و شرایط شرکت در کلاس های حسابداری مجتمع فنی چگونه است و باید چه مدرک درسی داشته باشیم؟

  1. کارشناس آموزش کارشناس آموزش گفت:

   سلام و وقت بخیر
   برای شرکت کردن در دوره حسابداری محدودیت سنی وجود ندارد و این مبحث از پایه آموزش داده می شود و نیاز به پیش نیاز خاصی ندارد.

 50. Avatar نازنین گفت:

  دوره های حسابداری مجتمع فنی تهران بسیار مفید بود. من در دوره مالیات بر ارزش افزوده مجتمع فنی تهران شرکت کردم و پس از اتمام دوره تفاوت زیادی را در استفاده از مطالب در کار احساس کردم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *