آموزش زبان

چرا زبان انگلیسی یاد بگیریم

چرا زبان انگلیسی یاد بگیریم

زبان انگلیسی به عنوان زبان بین المللی معمولا دومین زبانی است که بیشتر مردم بعد از زبان مادری فرا می گیرند.

با توجه به اهمیت یادگیری زبان انگلیسی این زبان به همراه زبان عربی در مدارس ایران تدریس می شود ولی متاسفانه به دلیل تدریس ناصحیح و کلاسیک آن، عملا کارآمد نیست.

آموزش زبان انگلیسی در مجتمع فنی تهران نمایندگی سیدخندان در 10 سطح 20 ساعته Elementary تا Intermediate از مقدماتی تا پیشرفته، با تمرکز بیشتر بر روی مکالمه برگزار می شود. این کلاسها به صورت خصوصی چهار نفره می باشد.

فواید یادگیری زبان انگلیسی

فواید یادگیری زبان انگلیسی

شاید مهم ترین دلیل یادگیری زبان انگلیسی را بتوان بین المللی بودن آن برشمرد. باتوجه به اینکه مردم بیش از 50 کشور جهان به زبان انگلیسی صحبت می کنند و به طور میانگین از هر پنج نفر در جهان، یک نفر می تواند انگلیسی صحبت کند، با یادگیری زبان انگلیسی هیچ گونه مشکلی در برقراری ارتباط در سفرهای خارج از کشور نخواهید داشت.

دلیل دیگر یادگیری زبان انگلیسی یادآوری این نکته می باشد که زبان کامپیوتر و اینترنت انگلیسی است و متون و سایت های غیر انگلیسی توسط مرورگرها و شبکه های اجتماعی به راحتی به انگلیسی ترجمه می شوند.

همچنین تسلط به این زبان کمک شایان توجهی به آموزش کامپیوتر می کند. برای کسایی که حتی آشنایی با زبان دارند، فراگیری زبان های برنامه نویسی و نرم افزارهای کامپیوتری به مراتب راحت تر می شود.

گرامر و دستور زبان آسان انگلیسی نسبت به سایر زبان ها را می توان یکی دیگر از دلایل یادگیری این زبان بیان کرد که این زبان را به یکی از شیرین ترین زبان های جهان بدل کرده است.

تسلط بر زبان انگلیسی نکته ای است که از دید مدیران و کارفرمایان پنهان نمی ماند و در آینده کاری شما نیز نقش بسزایی داشته و یک مزیت چشم گیر محسوب می شود که با جهانی شدن شرکت های بزرگ و پیش رفتن به سوی دهکده جهانی، روز به روز بر ارزش این مزیت افزوده می شود.

فراگیری زبان انگلیسی محدودیت سنی ندارد و هیچگاه برای یادگیری آن دیر نیست.

زبان انگلیسی با آموزش چهار مهارت دستور زبان (Grammar)، مکالمه (Speaking)، درک مطلب (Comprehension) و املا (Dictation) تکمیل می شود.

مقالات مرتبط با زبانهای خارجی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *