آموزش زبان

آموزش مکالمه زبان انگلیسی یا گرامر

آموزش مکالمه زبان انگلیسی یا گرامر

انگلیسی زبانی است که اکثر مردم غیر انگلیسی زبان جهان به عنوان دومین زبان پس از زبان مادری یاد می گیرند.

اهمیت یادگیری زبان انگلیسی بر کسی پوشیده نیست: از بین المللی بودن تا انتشار جدیدترین مقالات علمی به زبان انگلیسی در دنیای کامپیوتر و اینترنت که برای آشنایی بیشتر با دلایل فراگیری آن، پیشنهاد می کنیم مقاله “چرا زبان انگلیسی یاد بگیریم؟” را ببینید.

فراگیری زبان انگلیسی با آموزش چهار مهارت دستور زبان (Grammar)، مکالمه (Conversation)، درک مطلب (Comprehension) و املای لغات (Vocabulary) تکمیل می شود.

قطعا آرزوی هر هنرآموز زبان انگلیسی است که بتواند به سلیسی یک انگلیسی زبان بومی صحبت کند.
به تبع آن اکثر مردم خواهان بالابردن مهارت مکالمه زبان انگلیسی به تنهایی هستند. از دید این اشخاص تنها مکالمه برای یادگیری زبان انگلیسی کافی و فراگیری سه مهارت دیگر غیرضروری می باشد.
آزمون IELTS نیز بر پایه ارزیابی 4 مهارت زبان انگلیسی با رتبه بندی شرکت کنندگان از 1 (non-user) تا 9 (expert-user) برگزار می شود.

اهمیت یادگیری grammar

اهمیت یادگیری گرامر زبان انگلیسی

از میان سه مهارت باقی مانده، دستور زبان و یا گرامر مشکل تر و غیرضروری تر می نماید. در حالی که از دیدگاه بسیاری از استادان زبان انگلیسی، گرامر اساس و لازمه فراگیری و تبحر در سه مهارت دیگر زبان انگلیسی می باشد.
در نظر داشته باشید انگلیسی یک زبان مدرن است که قواعد دستوری آن نسبت به زبان های دیگر آسان، ساده و مختصر می باشد و این نکته یکی از دلایلی است که بسیاری، زبان انگلیسی و فرآیند یادگیری آن را شیرین و لذت بخش بیان می کنند.
البته به خاطر سپردن جزییات دستور زبان تنها برای موفقیت در امتحان مفید خواهد بود و در کسب سایر مهارت ها اثری نخواهد داشت.

کلاس های آموزش مکالمه و یا به اصطلاح چتینگ (Chatting) که بعضا به صورت خصوصی نیز برگزار می شود، تنها برای کسانی اثربخش خواهد بود که پیش تر حداقل آشنایی اولیه را با دستور زبان انگلیسی کسب کرده باشند.

مجتمع فنی تهران نمایندگی سیدخندان با اشراف بر این مهم، دوره های آموزشی زبان انگلیسی را به منظور تقویت هر چهار مهارت به صورت همزمان و البته تمرکز بیشتر بر مکالمه این زبان برگزار می کند.

به خاطر داشته باشید یادگیری هر مهارت جدید از جمله فراگیری زبان انگلیسی نیازمند صرف زمان و تلاش از جانب شماست و هیچ گونه راه میانبر برای رسیدن به موفقیت وجود ندارد.

مقالات مرتبط با زبانهای خارجی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *